پروژه‌های عمرانی ارس با سرعت خوبی در حال اجراست

فعالیت بیش از ۲۰۰ دستگاه ماشین آلات عمرانی در ارس

فعالیت بیش از ۲۰۰ دستگاه ماشین آلات عمرانی در ارس

 معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد ارس گفت: پروژه های عمرانی ارس با سرعت خوبی در حال اجراست.

 وحید مقدم زاده گفت: در حال حاضر عملیات اجرایی 10 پروژه بزرگ عمرانی به جد در حال تکمیل است و برای این ۱۰ پروژه بالغ بر 200 دستگاه ماشین آلات عمرانی، خدماتی و تجهیزات ساخت در حال فعالیت می باشند.

 مقدم زاده با تاکید بر استفاده بهینه از امکانات موجود و مدیریت هزینه ها افزود: در حال حاضر علیرغم محدودیت‌های اقتصادی، تحریم و کرونا، 700 میلیارد تومان پروژه‌های عمرانی در منطقه آزاد ارس فعال است و بزودی شاهد بهره برداری از این پروژه ها خواهیم بود.

 مقدم زاده با اشاره به اینکه سبدی از پروژه‌های مهم و با ارزش در زمینه‌های عمرانی، زیربنایی،فرهنگی، اجتماعی، گردشگری، ورزشی و امروز در ارس در حال تکمیل است، افزود: این پروژه ها شامل ۱۰ پروژه بزرگ عمرانی، زیربنایی، فرهنگی و گردشگری در حال تکمیل می باشند.

 وی اضافه کرد: تکمیل مسیر جلفا -مرند قطعات حدفاصل کیلومتر 16 تا 22.600 و 30 تا حدود 34 ، شریان اصلی ایواوغلی-گردیان از کیلومتر 6.300 تا 14.100 ، فرهنگسرای ارس و آماده سازی بخشی از اراضی 220 هکتاری، سایت صنایع سنگین و اراضی و محوطه شهرک صنعتی جانانلو از مهمترین پروژه های در دست اجرا می باشند که با جدیت و سرعت تمام در حال پیشرف و تکمیل می باشد.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج