مدیرعامل منطقه آزاد ارس تاکید کرد:

گره‌گشایی از گلوگاه‌های ترافیکی ارس با پیشبرد پروژه‌های در اولویت

گره‌گشایی از گلوگاه‌های ترافیکی ارس با پیشبرد پروژه‌های در اولویت

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد گفت: مسیرهای مواصلاتی ارس گلوگاه های ترافیکی می باشد و ضروری است در تخصیص منابع جزو پروژه های اولویت دار قرار گیرند.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مجید کیانی در نشست با معاونین و مدیران این سازمان با تاکید بر اینکه مسیرهای مواصلاتی ارس گلوگاه‌های ترافیکی ارس هستند، گفت: در خصوص پروژه‌های معاونت فنی و زیربنایی باید تجدیدنظر شود. با توجه به اینکه ما با محدودیت منابع مواجه هستیم و منابع را باید به سمت پروژه‌های اولویت دار سوق دهیم، پل روگذر میدان عباس میرزا جزو پروژه‌های کلیدی و اولویت‌دار ارس است که چندین سال است بدلیل پاره‌ای از مشکلات راکد مانده و باید این پروژه فعال شود. اگر بخواهیم لجستیک را توسعه دهیم تکمیل این پروژه‌ها ضروری است.

 

کیانی گفت: باید ضمن برنامه‌ریزی برای ایجاد درآمد پایدار بتوانیم زمینه توسعه زیرساخت‌ها و ایجاد اشتغال را فراهم کنیم. برای توسعه حوزه‌های درآمدی ضروری است توجه ویژه‌ای به موضوع لجستیک و ترانزیت ریلی و جاده‌ای داشته باشیم چراکه دیگر نمی‌توان با تکیه بر فروش ملک درآمدزایی کرد و این منابع رو به اتمام است.

 

وی خاطرنشان کرد: مشکلات زیادی را در حوزه‌های صنوف، صنعت، تجارت، سرمایه‌گذاری، نیروی انسانی و حوزه‌های درآمدی احصا کرده‌ایم و تلاش‌مان این است که عمده این مشکلات را با تشکیل کارگروه‌های مختلف و بر اساس برنامه زمانبندی شده حل کنیم.

 

وی در ادامه افزود: نگاهمان به منطقه آزاد ارس باید ملی و کشوری باشد و از بخشی‌نگری به دور باشیم. از همین رو در راستای توسعه متوازن و جهت پیشبرد امور در تعامل کامل با استان و نیز استان‌های همجوار، امورات را پیش خواهیم برد.

 

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در ادامه با اشاره به برخی تغییرات ساختاری گفت: جابجایی مدیران امری طبیعی و لازمه تحول سازمان ها است. وقتی در یک سازمان تیم مدیریتی عوض می‌شود همه ذی‌نفعان بدنبال تحول هستند و این تحولات  باعث رشد سیستم می‌شود.

 

وی افزود: ما در مورد تصمیم‌گیری هایمان مسئول هستیم و باید پاسخگو باشیم از این‌رو نباید عجولانه تصمیم بگیریم. بعد از یک ماه بررسی به این نتیجه رسیدیم که باید تغییراتی ایجاد شود. اوضاع سخت اقتصادی و درآمدی به گونه‌ای رقم خورده‌ که انتظار می‌رود مدیران منصوب شده با حداکثر توان و ظرفیت به صورت انقلابی و جهادی مشغول کار شوند.

 

کیانی با اشاره به اینکه در ارس به‌لحاظ نیروی انسانی ظرفیت‌های بسیار خوبی وجود دارد، تاکید کرد: در کارگروه منابع انسانی اقداماتی در خصوص ساختار و نحوه تعاملات صورت گرفته است و به سمت عدالت محوری و پرهیز از تبعیض پیش خواهیم رفت. همدلی، همگرایی و نگاه فارغ از تبعیض می‌تواند نقطه عطفی برای تحولی دوباره در سازمان باشد.

 

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج