فرهنگ سازی از وظایف مهم روابط عمومی ها است

فرهنگ سازی از وظایف مهم روابط عمومی ها است

سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس گفت: روابط عمومی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نقش بسیار موثری در توسعه، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی ایفا می کنند.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، صادق نجفی در نشست شورای مدیران روابط عمومی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که در منطقه آزاد ارس در حال برگزاری است، افزود: امنیت برای سرمایه گذاران، جذب سرمایه، معرفی مزیت ها، پتانسیل ها و قابلیت های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور به مردم و مخاطبین هدف از وظایف اصلی روابط عمومی ها است.
وی ادامه داد: فرهنگ سازی یک علم است و علم هم اکتسابی است بنا بر این اگر این موضوع در مناطق آزاد کشور بیشتر اعمال شود نتایج مطلوبی برای مناطق و سرمایه گذاران به همراه خواهد داشت.
نجفی به ویژگی های سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس نیز اشاره کرد و گفت: جذب سرمایه گذاری از اولویت های اصلی این سازمان است و تاکنون در بخش های صنعتی در ارس حدود 260 سرمایه گذار در حوزه های متنوع تولیدی، بازرگانی، صنعتی و اقتصادی مشغول به فعالیت هستند.
وی منطقه آزاد ارس را به دلیل مزیت های موجود از بهترین مناطق آزاد کشور دانست و افزود: این منطقه می تواند در حوزه های خدمات و تجارت، صادرات و واردات، سرمایه گذاری و گردشگری در 5 سال آینده به جایگاه مطلوبی در میان مناطق آزاد کشور برسد.
نجفی در پایان با تشکر از روابط عمومی دبیرخانه شورا برای برنامه ریزی منسجم و برگزاری چنین نشست هایی بر نقش پر رنگ روابط عمومی ها در مناطق آزاد و ویژه تاکید کرد.
 

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج