بازدید معاون فرهنگی سازمان منطقه ازاد ارس از هتل های در حال ساخت

‍ معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس: زیرساخت های گردشگری ارس تقویت می شود

‍ معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس: زیرساخت های گردشگری ارس تقویت می شود

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس در بازدید از هتل های درحال ساخت بر رفع موانع تکمیل پروژه‌های اقامتی ارس و ضرورت تقویت زیرساخت های گردشگری منطقه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن محمدزاده در بازدید از هتل‌های درحال احداث کاراکال، دنیز، هایپر اسکار و ویلاهای اقامتی کندیمیز مطالبات و مشکلات سرمایه‌گذاران را شنید و پیگیر رفع موانع پیشرفت پروژه‌ها شد.‌

وی در این بازدیدها با بیان اینکه در سالیان اخیر اقامتگاه‌ها و هتل‌های متعددی در محدوده منطقه آزاد ارس به بهره‌برداری رسیده و درحال خدمات‌دهی است، خاطرنشان کرد: منطقه آزاد ارس به‌‌سبب برخورداری از طبیعت خارق‌العاده، آثار باستانی و تفرجگاه‌های بکر گردشگرپذیر است و ما کماکان با کمبود مراکز اقامتی و هتل در این منطقه مواجهیم.

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس رفع سریع مشکلات زیرساختی را ضروری دانست و با اعلام حمایت از سرمایه‌گذاران پروژه‌های اقامتی، تصریح کرد: تکمیل و بهره‌برداری سریع از هتل‌ها و اقامتگاه‌های محدوده منطقه آزاد ارس در اولویت است.

ویلاهای اقامتی کندیمیز با ظرفیت ۶۶ نفر، هتل کاراکال با ظرفیت ۳۴۰ نفر، هتل دنیز با ظرفیت  ۱۷۰ نفر و هتل هایپر اسکار با ظرفیت ۲۷۰ نفر پروژه‌هایی‌اند که با بهره‌برداری از آن‌ها زیرساخت‌های گردشگری ارس تقویت خواهد شد.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج