امام جمعه جلفا در شورای اداری منطقه آزاد ارس مطرح کرد؛

نیاز امروز کشور اتحاد و انسجام است / فاصله ها نفوذ و فتنه می آفریند

نیاز امروز کشور اتحاد و انسجام است / فاصله ها نفوذ و فتنه می آفریند

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل هادوی در جلسه شورای اداری منطقه آزاد ارس با بیان اینكه نیاز امروز كشور وحدت، اتحاد و انسجام است، اظهار داشت: هرگونه کوچک انگاری مردم در دین محکوم است از این‌رو مسئولان باید با هوشیاری کنار مردم بمانند زیرا وحدت و همدلی بین مسئولین و مردم حلال مشکلات و فاصله به وجود آمده است. اقدامات امروز دشمن برای نفوذ است. همین فاصله‌ها فتنه ۸۸ را بوجود آوردند. اگر همدلی و همراهی باشد فرصت برای نفوذ ایجاد نمی‌شود.

وی افزود: شجاعت و عقلانیت در اداره یک مجموعه باید الگو قرار گیرد و در همین راستا زحمات دکتر کیانی و تیم مدیریتی‌اش در سازمان منطقه آزاد ارس که برای حل مشکلات و پیشبرد اهداف منطقه تلاش می‌کنند، قابل تقدیر است.

امام جمعه منطقه آزاد ارس و جلفا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سومین سالگرد شهادت حاج قاسم، خاطرنشان کرد: تعهد، وفاداری و ولایتمداری از شاخصه‌های اخلاقی آن شهید بود. وی برای تقویت اتحاد میان مردم تلاش‌های فراوانی انجام داد و همین خصلت‌ها موجب محبوبیت وی در ایران و جهان شد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه همدلی و اتحاد دست قدرتمند پیروزی بر کفر است، یادآور شد: ما در کار جمعی و هم افزایی دچار مشکل هستیم و نابسامانی‌ها دقیقا از همین شکاف‌ها به وجود می‌آید. مسئولین نباید از حدود و مسئولیت خود خارج شوند و همراه با هم در حل مشکلات جامعه تلاش کنند.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج