مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در اختتامیه نمایشگاه ارمنستان؛

در نمایشگاه ایروان شاهد جلسات هدفمند و تعیین کننده بودیم

در نمایشگاه ایروان شاهد جلسات هدفمند و تعیین کننده بودیم

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، امیر مقدم در آئین اختتامیه نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد در ایروان به نمایندگی از مدیران عامل اظهار داشت: امروز حاصل تلاش مستمر همکاران در برگزاری این نمایشگاه را شاهد بودیم و ۷ منطقه آزاد و مدیران عامل منطقه آزاد، جلسات متعدد تعیین کننده‌ای را برگزار کردیم.

وی ادامه داد: تدابیر و راهبردهایی از سوی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور برای رسیدن به اهداف مورد نظر ابلاغ شد. مناطق آزاد کشور دارای اهداف کلانی بودند که در این نمایشگاه به دنبال تحقق این اهداف تلاش کردند.

رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار خاطرنشان ساخت: هدف ما نمایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری بود که برای تحقق این امر باید سطح ریسک و مخاطراتی که در ذهن فعالین اقتصادی بود را به حداقل می رساندیم تا بتوانند جرات و جسارت سرمایه‌گذاری را داشته باشند.

وی تاکید کرد: ما باید واقعیت‌های اقتصادی و برخورداری‌های ۷ منطقه آزاد را تبیین کنیم و در این حوزه اقدامات خوبی صورت گرفته است. زمانی که واقعیت‌ها مطرح می‌گردد امنیت و ارتباط بین فعالین فراهم می‌شود که منجر به تبادل اقتصادی و انعقاد تفاهم نامه‌های اقتصادی می‌گردد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج