پایبندی به ضوابط سرعت کار را افزایش می دهد

پایبندی به ضوابط سرعت کار را افزایش می دهد
معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد ارس در نشست بررسی آخرین تحولات سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در ارس، پایبندی به ضوابط اداری از سوی سرمایه گذاران را عاملی مهم در پیشبرد سریع اهداف و برنامه ها و همکاری های دوطرفه دانست.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ایرج حاتمی در جمع سرمایه گذاران حوزه گردشگری گفت: عجله برای آغاز عملیات اجرایی بدون اخذ مجوز و پروانه ساخت موجب بروز مشکلات عدیده ای در فرایندها می شود.
حاتمی با بیان اینکه معاونت فنی و عمرانی در سه حوزه صدور پروانه ساخت، املاک و زیرساخت با سرمایه گذاران روبرو می باشد افزود: در صورت رعایت قوانین و پایبندی به ضوابط، پروانه ساخت و مجوزهای لازم در مدت یک هفته صادر می شود.
وی افزود: در راستای کاهش زمان صدور پروانه ساخت، کارشناسان املاک قیمت اراضی موجود در منطقه را تعیین کرده اند که نقش مهمی در تسریع مراحل اداری خواهد داشت.
وی افزود: یکی دیگر از اقدامات در حال انجام جهت تامین نیاز سرمایه گذاران و کاهش زمان پاسخگویی به تقاضاها مکانیزه کردن فرایندها و ارتقاء نرم افزاری و سخت افزاری در معاونت فنی و عمرانی است که در حال انجام است.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج