اعلام ویژه برنامه های دهه فجر در منطقه آزاد ارس

اعلام ویژه برنامه های دهه فجر در منطقه آزاد ارس
رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر منطقه آزاد ارس از برگزاری برنامه های متعدد ویژه ایام دهه فجر در قالب افتتاح و کلنگ زنی چندین پروژه عمرانی و سرمایه گذاری و اجرای برنامه های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و سلامت در منطقه آزاد ارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس بهرام سرمست افزود: بمناسبت گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر در منطقه آزاد ارس از 12 الی 29 بهمن سالجاری برنامه های مختلف و جشن های ویژه این ایام در ارس برگزار می شود.
سرمست با تشریح برنامه های تدوین شده گفت: افتتاح و کلنگ زنی چندین پروژه عمرانی، زیرساختی و سرمایه گذاری از جمله پروژه پمپاژ آب رود ارس به شهرک صنعتی، افتتاح یک باب هتل آپارتمان و افتتاح واحدهای تولیدی و صنعتی مختلف و کلنگ زنی ساختمان اداری مرکز خداآفرین برنامه های حوزه عمرانی و اقتصادی در ارس خواهد بود.
سرمست با اشاره به برنامه های فرهنگی ورزشی تدوین شده افزود: ویژه برنامه های همایش موتورسواران، اتوموبیل رانی و دوچرخه سواری، نواختن زنگ انقلاب در مدارس جلفا و خداآفرین و مسابقات دومیدانی ویژه روز 12 بهمن برگزار می شود.
رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر منطقه آزاد ارس با بیان اینکه برگزاری مسابقات والیبال، تیراندازی و کشتی در جلفا و مسابقات فوتسال برای سطوح مختلف از جمله برنامه های 13 الی 15 بهمن در ارس است افزود: از 17 الی 19 بهمن ماه برنامه های غبارروبی مزار شهدا، یادواره شهدای حق ویردی آباد، مسابقات تیراندازی دانشجویان، برگزاری دو برنامه فرهنگی و هنری در قالب جشن انقلاب در جلفا و خداآفرین از دیگر برنامه های ایام دهه فجر می باشد.
وی اظهار داشت: برنامه های تدوین شده برای 20 الی 29 بهمن نیز طرح پایش سلامت ویژه اتباع خارجی، برگزاری راهپیمایی 22 بهمن و همایش پیاده روی خداآفرین می باشند.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج