مسابقات نوروزی منطقه آزاد ارس کدامند؟

مسابقات نوروزی منطقه آزاد ارس کدامند؟
ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه آزاد ارس برای ایام نوروز 1393 "سال اسب" مسابقات مختلف و مهیج اجرا می کند.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، کمیته ورزش و تفریحات سالم ستاد هماهنگی خدمات سفر ارس برای ایام عید نوروز امسال مسابقه های ورزشی و تفریحی مختلف را در رده های سنی مختلف آقایان و بانوان برگزار می کند.
بر اساس این گزارش مسابقه های متعددی در گروه های خانوادگی، آقایان و بانوان، آقایان و کودکان در نقاط مختلف منطقه آزاد ارس برگزار شده و به برندگان جوایز نفیس اهدا می شود.
مسابقه پرتاب دارت و تیراندازی با کمان و تفنگ بادی در روبروی پارک کوهستان در سایت ماهیگیری 9 فروردین سالجاری برگزار می شود. در این مسابقه بانوان از ساعت 10:30 و آقایان از ساعت 16 به رقابت می پردازند.
اما یکی از مهیج ترین برنامه های همیشگی ایام نوروز در منطقه آزاد ارس قویترین کودکان ارس است که با شور و حال خاصی از سوی کودکان و والدین آنان دنبال می شود. این مسابقه سوم فروردین در خداآفرین اجرا شد و در جلفا نیز در 10 فروردین سالجاری در پارک کوهستان ارس از ساعت 10 صبح کودکان نیرومند ارس رقبای خود را شناخته و به میدان خواهند رفت.
مسابقه موتورسواری که ویژه آقایان و بانوان نیز می باشد در پیست موتور سواری در بالای سر پارک کوهستان ارس برگزار می شود. این مسابقه همچون سال های گذشته از استقبال پرشور و هیجانی برخوردار است. زمان برگزاری این مسابقه 11 فروردین ماه جاری ساعت 10 صبح می باشد.
یکی دیگر از مسابقات مهیج ویژه آقایان و بانوان اتومبیل رانی است که در پیست پارک کوهستان از ساعت 10 صبح و در 12 فروردین ماه برگزار می شود.
فردا 6 فروردین مسابقهبازی های ورزشی خانواده در پارک کوهستان ارس در جلفا ساعت 10 صبح برگزار می شود. همچنین 6 تا 8 فروردین نیز از ساعت 16 ویژه برنامه محبوب مسابقه محله در پارک کوهستان ارس و 7 فروردین نیز در مرکز نوردوز ارس برگزار می شود.
مسابقه پینت بال و والیبال ساحلی نیز از دیگر برنامه های مهیج و پرطرفدار است که از اول تا 15 فروردین در پارک سلامت جلفا از ساعت 9 الی 20 دایر می باشد.
شاید مهیج ترین برنامه ورزشی ستاد هماهنگی خدمات سفر در ارس مسابقات بومی محلی باشد. این مسابقات در روستاهای توریستی اشتبین، کردشت، دوزال، نوجه مهر و دیگر روستاهای مسیر گردشگری در منطقه آزاد ارس در 8 فروردین سالجاری از ساعت 10 الی 20 برگزار می شود.
یادآور می شود در گروه خانوادگی مسابقه قایقرانی با حضور 100 خانواده پرنشاط و ورزش دوست صبح امروز 5 فروردین اجرا شد و روز گذشته نیز مسابقه ماهیگیری خانوادگی برگزار شد و ماهیگیران در محل مسابقه صید خود را میل نمودند.
علاقمندان به شرکت در مسابقات مهیج ورزشی و تفریحی منطقه آزاد ارس در ایام نوروز 1393 می توانند با ارسال نام و نام خانوادگی همراه با رشته مورد علاقه خود به سامانه پیام کوتاه 30008515 در این مسابقات شرکت نمایند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت سفر به ارس www.goaras.ir مراجعه کنند.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج