تیم ارس فاتح مسابقات موتور کراس "جام ارس" شد

تیم ارس فاتح مسابقات موتور کراس "جام ارس" شد
مسابقات موتور سواری کراس "جام ارس" با حضور پرشور هزاران نفر از سراسر کشور در پیست موتور سواری پارک کوهستان منطقه آزاد ارس برگزار و تیم ارس فاتح این دور از مسابقات شد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، صبح روز جمعه 29 فروردین مسابقات موتور سواری "کراس اندرو" در کلاس های 125 و 250 سی سی برگزار شد و تیم های ارس، تبریز و قزوین بترتیب اول تا سوم شدند.
این مسابقات با حضور 50 موتورسوار حرفه ای از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، شیراز، زنجان، اردبیل، کردستان، قزوین و تهران در منطقه آزاد ارس برگزار شد.
در کلاس 125 سی سی حمید مجیدی و محمد رضا آریانی از تیم ارس مقام های اول و دوم و رسول علیزاده از تیم تبریز مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

وی افزود :  در کلاس ۲۵۰ نیز علی احمدزاده از تیم ارس اول و سیروس عابدینی از تیم قزوین دوم و کریم ذکایی و محمود شیرمحمدی بصورت مشترک مقام نخست این کلاس را به خود اختصاص دادند.

همچنین طبق اعلام معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس، مسابقات اتوموبیل سواری در کلاس "آفرود" شاسی بلند ویژه اتوموبیل های چهار سیلندر و شش سیلندر نیز 26 اردیبهشت ماه امسال با عنوان "جام ارس" و با حضور ورزشکاران کشورهای همجوار در پیست پارک کوهستان برگزار می شود.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج