"کتاب اول ارس" تا پایان مرداد منتشر می شود

"کتاب اول ارس" تا پایان مرداد منتشر می شود

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس از انتشار کتاب اول منطقه آزاد ارس تا پایان مرداد ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ابراهیم نصیری با اعلام این خبر افزود: کتاب اول ارس با هدف ارائه اطلاعات کامل از منطقه آزاد ارس جهت آشنایی و دسترسی به اطلاعات مختلف از این منطقه و مشاغل فعال در آن در 8 فصل منتشر می شود.

نصیری افزود: این کتاب که نخستین نسخه آن طراحی، چاپ و توزیع می شود اطلاعاتی از مشاغل و اصناف فعال منطقه؛ ارائه اطلاعات 850 واحد صنفی ، صنعتی ، تجاری ، خدماتی ، اموزشی ،عمرانی و گردشگری و تصاویری زیبا از جاذبه های گردشگری منطقه آزاد ارس را ارائه می دهد.

وی گفت: کتاب اول ارس در مراکز مهم گردشگری کشور بویژه هتل ها و نیز کتابخانه های عمومی، سفارتخانه ها و سرکنسولگری ها، ادارات کل استان آذربایجان شرقی، وزارتخانه ها و تمامی نهادهای مرتبط با فعالیت های منطقه آزاد ارس توزیع خواهد شد.

وی در رابطه با اهم مباحث کتاب اول ارس گفت: فصل اول و دوم این کتاب به معرفی منطقه آزاد ارس و مزایای گمرکی و سرمایه گذاری و ارائه اسناد مربوط به تاسیس و تصویب منطقه آزاد ارس می پردازد.

ابراهیم نصیری افزود: در فصل سوم این کتاب مولفه های شاخص شهر جلفا و در فصل چهارم آن اطلاعاتی از مناطق دیدنی و گردشگری منطقه آزاد ارس ارائه شده است.

وی در رابطه با سایر فصل های این کتاب گفت: چهار فصل آخر کتاب اول ارس اطلاعاتی را در رابطه با اصناف و کسبه و شرکتها و اتحادیه های فعال در منطقه آزاد ارس ارائه می دهد.

وی افزود: سری نخست کتاب اول ارس در قطع وزیری با تیراژ 1000 جلد و در یکصد صفحه طی ماه جاری منتشر خواهد شد.

وی ادامه داد: انتشار نسخه های آتی این کتاب بصورت دوزبانه در سالهای بعد و با دعوت از بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری در دستور کار قرار می گیرد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج