رکورد زنی ارس در اسکان مسافران نوروزی

رکورد زنی ارس در اسکان مسافران نوروزی

دبیر ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس اعلام کرد: شب دوازدهم فروردین امسال رکورد تازه ای در اسکان مسافران نوروزی ارس به ثبت رسید.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، مهدی عباسی در حاشیه سرکشی و بازدید از چگونگی ارائه خدمات به گردشگران و اروسندان در پارک ها و فضای سبز جلفا در روز طبیعت اظهار کرد: دیشب مطابق آمارهای موجود، اسکان رسمی در اقامتگاه های ارس از مرز 18000 نفر عبور کرد که یک رکوردزنی در طول تعطیلات نوروز امسال به حساب می آید.
وی گفت: برابر اعلام همکاران مان مجموع افرادی که تا ساعت 3 بامداد امروز در هتل ها، هتل آپارتمان ها، متل ها، کمپ های چادرزنی، اقامتگاه های آموزش و پرورش، زائرسراهای متعلق به اداره کل اواقف و امورخیریه و کاشانه های مهمان پذیرش شدند، بیش از 18000 نفر بوده است.
دبیر ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس اضافه کرد: آمار اقامت های غیررسمی در قالب چادرهایی که در خارج از کمپ های تعریف شده چادرزنی منطقه آزاد برپا شده بودند، در دست نیست ولی با اطمینان می توان گفت که بیشترین تعداد اقامت در ارس از 28 اسفند سال گذشته تا امروز در شب دوازدهم فروردین به ثبت رسیده است.
عباسی همچنین با مطلوب خواندن ارائه خدمات به گردشگرانی که در روز طبیعت در پارک ها و فضای سبز جلفا و دیگر محدوده های ارس حضور دارند، افزود: مطابق مصوبه ستاد تسهیلات سفر ارس دیروز کمیته هماهنگی امور شهرداری ها و دهیاری های این ستاد موظف شد پارک طبیعت در محور گردشگری غرب جلفا را برای حضور مسافران 13 فروردین آماده کنند و بر همین اساس سرویس بهداشتی سیار در این پارک ایجاد و تجهیز شده است که رضایتمندی گردشگران را افزایش خواهد داد.
وی با اشاره به اینکه تا کنون و در طول تعطیلات نوروز در منطقه آزاد ارس هیچ حادثه خاصی گزارش نشده است، از مردم و گردشگران خواست با رعایت نکات ایمنی مانع از بروز حادثه در روز طبیعت شوند.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج