دوهفته نامه ارس منتشر شد

دوهفته نامه ارس منتشر شد

 

رئیس اداره رسانه ارس از انتشار نخستین دوهفته نامه سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، جعفر موسالو با اعلام این خبر افزود: دوهفته نامه ارس با هدف تبیین اهداف و فعالیت های سازمان منطقه آزاد ارس و افزایش ارتباط دوسویه با ارس وندان تدوین شده است.

وی با بیان اینکه شماره اول این دوهفته نامه در حال توزیع در سطح  منطقه می باشد، افزود: نشریه های متعددی در زمینه های مختلف چاپ و توزیع شده اند، اما دوهفته نامه ارس با رویکردی متفاوت در هشت صفحه و با تیراژ سه هزار نسخه تهیه شده و در مراکز پرجمعیت تجاری، گردشگری و تفریحی توزیع خواهد شد.

موسالو گفت: یکی از دغدغه های اصلی مدیرعامل سازمان ارتباط موثر و بیشتر مدیران و کارشناسان با مشکلات عرصه های تولید و سرمایه گذاری می باشد که در این راستا یکی از بخش های جذاب این رسانه انتشار "مشکلات سرمایه گذاران و بخشی دیگر نیز با عنوان "صدای شما" به انتشار انتقادها و پیشنهادهای گردشگران و ارس وندان می پردازد.

وی گفت: راه های ارتباطی با دوهفته نامه ارس از طریق ایمیل pr@arasfz.ir ، سامانه پیامکی 30008515، کانال تلگرام www.telegram.me/araspr، شماره های ارتباط با دبیران خبر 31351628، 31351629، 31351639 و ارتباط با دفتر اداره کل روابط عمومی 42026072 می باشد.

گفتنی است مدیرمسئول دوهفته نامه ارس مختار خوش پیمان مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، داود جاهدی سردبیر و نجیبه ظفری دبیر این نشریه می باشند.

 


لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج