حضور کاروان خادمین رضوی در شهر مرزی جلفا

حضور کاروان خادمین رضوی در شهر مرزی جلفا

 کاروان حامل پرچم حرم امام رضا (ع) امروز در میان استقبال مردم و مسئولین شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس وارد این خطه مرزی از کشورمان شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، همزمان با دهه کرامت و پیش از سالروز میلاد امام رضا(ع) پرچم سبز رنگ حرم امام خوبی ها در میان اتحاد عاشقان ضامن آهو در مناطق مختلف شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس پیموده شد.

خادمین آستان قدس رضوی، پس از ورود به هادیشهر با پای پیاده راهی مصلی وحدت هادیشهر شدند. در مراسم مصلی مسئولان و قشرهای مختلف مردم در فضایی معنوی همراه با خادمین رضوی مشغول به راز و نیاز با امام رضا(ع) شدند. در پایان این مراسم با اهدای آرم مخصوص آستان قدس رضوی چندتن از مسئولین به عنوان خادم افتخاری حرم مطهر انتخاب شدند.

دیدار با خانواده شهدا و جانبازان و غبارروبی مزار شهدای گمنام از دیگر برنامه های این مراسم بود.

بر اساس این گزارش ساعت 10 صبح روز پنجشنبه خادمین رضوی در امام زاده سید محمد آقا نوجه مهر حضور خواهند داشت و در ادامه ساعت 12 حضور در بیمارستان دکتر ساجدی هادیشهر و عیادت از بیماران، ساعت 13 استقبال مردمی و مسئولین از پارک شهر هادیشهر به سمت مصلی، ساعت 15 دیدار با خانواده های معظم شهدا و جانبازان در مصلی، ساعت 16 غبارروبی مزار شهدا در محل گلزار شهدای گمنام و ساعت 17 مراسم تجلیل از خادمین رضوی در مسجد جلفا برنامه تدوین شده از سوی ستاد برگزاری مراسمات "زیر سایه خورشید" شهرستان جلفا می باشد.  

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج