بازدید نمایندگان از ارس منشاء آثار مثبت است

بازدید نمایندگان از ارس منشاء آثار مثبت است

 فرماندار جلفا اظهار کرد: بازدید نمایندگان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از منطقه آزاد ارس منشاء آثار مثبت خواهد بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، زاهد محمودی در جریان بازدید اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از منطقه آزاد ارس گفت: اعضای هر کمیسیونی که از مجلس یا دولت در منطقه آزاد ارس حضورمی یابند، ذهنیت جدید و مثبتی نسبت به این منطقه آزاد پیدا می کنند که برای ما ارزشمند است.

وی گفت: برنامه دولت اشتغال زایی و رونق تولید در مناطق آزاد کشور است و این بازدیدها تحقق هدفگذاری دولت در این زمینه را تسهیل می کند.

فرماندار جلفا اضافه کرد: در حال حاضر دولت لایحه ایجاد 7 منطقه آزاد تجاری صنعتی کشور را تقدیم مجلس کرده است و امیدواریم با آشنایی اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس از ظرفیت های ارس، رویکرد مثبتی نسبت به لایحه مزبور ایجاد شود.

اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در جریان سفر به آذربایجان شرقی از چهارشنبه وارد منطقه آزاد ارس شده اند و بعد از بازدید از چند واحد سرمایه گذاری و نشست با مسولین منطقه آزاد ارس ، بعدازظهر امروز جلفا را به مقصد تهران ترک خواهند کرد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج