تجلیل «ناهی» برای ارس افتخار آفرین است

 تجلیل «ناهی» برای ارس افتخار آفرین است
امام جمعه جلفا گفت: برگزاری آیین نکوداشت حاج حسین ملایی علمداری برای سازمان منطقه آزاد ارس و اهالی منطقه افتخار آفرین است.
حجت الاسلام انتظاری در یک نشست خبری گفت: این شاعر قرآنی و انقلابی دارای صفای درونی بوده و فردی زاهد، عارف، شاعر و اجتماعی است.
امام جمعه جلفا افزود: حاج حسین ملایی سراپا تقوا و معنویت است و صاحب علم و معلومات لدنی و اکتسابی است.
وی ادامه داد: افرادی همچون استاد ناهی، نامی بودن را در گمنامی یافته اند و چون برای رضای خدا کار می کنند، خود خداوند نام این چهره را نامی می کند.
او گفت: شاعری که لوجه الله کار می کند منتظر بارک الله خداست و نیازی به نکوداشت زمینی ندارد؛ اما وظیفه نهاد های فرهنگی ارج نهادن و معرفی این شخصیت ها به مردم و بویژه جوانان است.
وی تجلیل از چهره های دینی توسط سازمان منطقه آزاد ارس را ستود و ابراز امیدواری کرد در کنار سایر برنامه های فرهنگی و هنری برنامه های دینی و مذهبی توسط این سازمان بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.
حجت الاسلام انتظاری از اعضای ستاد نکوداشت خواست تا مراقب باشند شخصیت و عزت استاد ناهی حفظ شود و این نکوداشت به نحو احسن برگزار شود.
اضافه می شود حاج حسین ملایی علمداری متخلص به ناهی، متولد ۱۳۱۱ در هادیشهر است که قرآن و نهج البلاغه را به صورت تفسیر محور به نظم کشیده است.
آیین نکوداشت ایشان روز ۲۸ آذر سال جاری در جلفا توسط سازمان منطقه آزاد ارس، حوزه هنری آذربایجان شرقی و نمایندگی وزارت ارشاد در منطقه آزاد ارس برگزار خواهد شد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج