رئیس کمیته خدمات اسکان و رفاه ستاد خدمات سفر ارس تاکید کرد:

رضایت گردشگران از خدمات اسکان نوروزی در ارس

رضایت گردشگران از خدمات اسکان نوروزی در ارس
در روزهای گذشته و با آغاز موج دوم سفرها، تمهیدات لازم اندیشیده شده است تا هیچ مشکلی در زمینه اسکان وجود نداشته باشند و چادرهای اضافی به این منظور تدارک دیده شده است.
رئیس کمیته خدمات اسکان و رفاه ستاد خدمات سفر ارس با اشاره به اینکه تاکنون مشکلی از بابت اسکان مسافران نوروزی در منطقه آزاد ارس، وجود نداشته است، گفت: بر اساس آخرین آمار بیش از 80 هزار نفر تا 11 فروردین 96 در منطقه آزاد ارس اسکان یافته اند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، وحید پل سنگی تاکید کرد: این مقدار اسکان به هتل ها، مهمان پذیر ها، ورزشگاه ها، مدارس و کاشانه مهمان می شود ولی برخی از ادارات و ارگان ها نیز اماکن اقامتی دارند که در صورت اضافه شدن میزان اسکان در این اماکن آمار به مراتب بالاتر خواهد رفت.
وی تصریح کرد: در روزهای گذشته و با آغاز موج دوم سفرها، تمهیدات لازم اندیشیده شده است تا هیچ مشکلی در زمینه اسکان وجود نداشته باشند و چادرهای اضافی به این منظور تدارک دیده شده است.
پل سنگی افزود: در مورد ورزشگاه ها و مراکز اسکان موقت، تلاش شده است تا این مراکز از نظر نظافت، بهداشت، سرویس های بهداشتی، گرمایش و خدماتی مانند آب جوش بدون اشکال به ارائه خدمات بپردازند و نظارت های نامحسوس از این اماکن نشان از رضایت کامل گردشگران دارد.
وی گفت: برخورد مناسب با گردشگران یکی از مواردی بوده است که روی آن تاکید داشتیم و امیدواریم که در کنار رضایت خاطر، توانسته باشیم خاطرات خوشی از اسکان، برای گردشگران فراهم بیاوریم.
برچسب ها : ارس, نوروز, اسکان
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج