همایش تخصصی کشاورزی در ارس برگزار شد

همایش تخصصی کشاورزی در ارس برگزار شد
همایش یک روزه آشنایی بهره برداران و کشاورزان منطقه آزاد ارس با تاثیر استفاده از کودهای نانو در افزایش تولید و کیفیت محصولات با حضور فعالان این حوزه برگزار شد
همایش یک روزه آشنایی بهره برداران و کشاورزان منطقه آزاد ارس با تاثیر استفاده از کودهای نانو در افزایش تولید و کیفیت محصولات با حضور فعالان این حوزه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این همایش تخصصی کشاورزی که سالن آمفی تئاتر پردیس ارس دانشگاه تهران برگزار شد، کشاورزان و باغداران ارس با روش های نوین افزایش تولید و بالا بردن سطح کیفی محصولات زراعی و دامی آشنا شدند.
امام جمعه شهرستان جلفا در این همایش ضمن اشاره به لزوم حمایت از تولید داخلی در حوزه کشاورزی و باغی، عنوان کرد: حمایت از فناوریهای جدید در حوزه کشاورزی می تواند به حمایت از تولید و اشتغال منجر شود.
حجت الاسلام علی انتظاری افزود: ضروری است که کشاورزان منطقه آزاد ارس نیز از تکنولوژی های نوین بهره مند شوند.
وی ضمن تشکر از مسئولان حوزه کشاورزی منطقه آزاد ارس، فعالیت های انجام گرفته در این حوزه را مثبت ارزیابی کرد.
در ادامه مراسم نیز از کشاورزان نمونه محدوده منطقه آزاد ارس، کارشناسان و متخصصین حوزه کشاورزی و مدیران عامل تعاونی های تولید روستایی محدوده منطقه آزاد ارس تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است، در همایش یک روزه تخصصی کشاورزی که صبح امروز برگزار شد، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس، مدیرکل حراست سازمان و روسای ادارات، بهره برداران و کشاورزان محدوده منطقه آزاد ارس حضور داشتند.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج