قائم مقام مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس در مرکز خداآفرین خبر داد:

افزایش ظرفیت مراکز اقامتی خداآفرین در سال جاری

افزایش ظرفیت مراکز اقامتی خداآفرین در سال جاری
با اتمام طرح های در حال ساخت، ظرفیت سوئیت های کمپ منطقه آزاد در این محدوده به 125 نفر افرایش می یابد
قائم مقام مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس در مرکز خداآفرین از استمرار توسعه ظرفیت مراکز اقامتی، رفاهی در کمپ گردشگری این مرکز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، جعفر ملکی در بازدید از طرح ساخت و توسعه مراکز اقامتی در خداآفرین، عنوان کرد: با اتمام طرح های در حال ساخت، ظرفیت سوئیت های کمپ منطقه آزاد در این محدوده به 125 نفر افرایش می یابد.
وی هدف از توسعه ظرفیت های مراکز اقامتی را رشد چشمگیر حضور گردشگران و مسافران در این محدوده دانست و تاکید کرد: اولویت برنامه های منطقه آزاد ارس در محدوده خداآفرین، توسعه زیر ساخت های گردشگری و ارتقای شاخص های کمی و کیفی مراکز اقامتی و رفاهی متناسب با رشد حضور گردشگران است.
ملکی خاطرنشان کرد: طرح ساخت سوئیت ۳۲ نفری در کمپ منطقه آزاد مرکز خداآفرین با اعتبار 200 میلیون تومان و در مدت 4 ماه اجرایی می شود.
خداآفرین یکی از محدوده های منفصل منطقه آزاد ارس است که به خصوص در فصل های بهار و تابستان مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد. بر اساس گزارش کمیته آمار و اطلاعات ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور، خداآفرین به عنوان سومین شهرستان گردشگر پذیر استان آذربایجان شرقی در ایام تعطیلات نوروزی شناخته شده است.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج