مناطق آزاد ارس و کیش در قاب شبکه هیسپان تی وی

مناطق آزاد ارس و کیش در قاب شبکه هیسپان تی وی
«محمد حسین مدی» گزارشگر برنامه ایران هیسپان تی وی به «منطقه آزاد ارس» در استان آذربایجان شرقی سفر کرده تا بینندگان برنامه خود را با صنعت پرورش کرم ابریشم در این منطقه آشنا کند.
به گزارش روابط عمومی شبکه هیسپان تی وی، برنامه «ایران» این شبکه که به معرفی جاذبه های گردشگری و اماکن تاریخی فرهنگی ایرانی می پردازد، در زمان پخش، علاقه مندان و مخاطبان بسیاری را جذب گزارش های خود می کند.
«محمد حسین مدی» گزارشگر برنامه ایران هیسپان تی وی به «منطقه آزاد ارس» در استان آذربایجان شرقی سفر کرده تا بینندگان برنامه خود را با صنعت پرورش کرم ابریشم در این منطقه آشنا کند. نوغانداری یا پرورش کرم ابریشم از فعالیت های قدیمی‌و جانبی بخش کشاورزی است که کشاورزان در کنار سایر فعالیتهای اصلی خود، گاها پرورش کرم ابریشم نیز انجام می دهند که در منطقه ارس سرمایه گذاری زیادی در این خصوص صورت گرفته است.
گزارش بعدی برنامه به جزیره کیش و به خصوص «حیات وحش» این جزیره گردشگری اشاره دارد. «زهرا خانجانی» در گزارش خود به سراغ آهوهایی رفته که آزادانه در منطقه آزاد کیش رفت و آمد دارند و به یکی از نمادهای حیوانی این منطقه تبدیل شده اند. گربه، خارپشت ایرانی، خدنگ و دلفین نیز از سایر حیوانات این جزیره به حساب می آیند. پرندگان مهاجر، لاک پشت ها و نوع خاصی از آبزیان نیز در این گزارش به بینندگان معرفی می شوند.
برنامه «ایران» هیسپان تی وی هر هفته دوشنبه ها ساعت 20:30 به وقت تهران از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی پخش و سه شنبه ساعت 4:30 و چهارشنبه ساعت 10:30 به وقت تهران بازپخش خواهد شد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج