مدیر ورزش و تفریحات سالم سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد: 

برگزاری مسابقات جام رمضان ارس در 4 رشته ورزشی

  • 12 خرداد 1397
  • 15:22
  • ورزشی
  • 0 دیدگاه
  • 826 بازدید
  • Article Rating
برگزاری مسابقات جام رمضان ارس در 4 رشته ورزشی

مسابقات جام رمضان ارس هم اکنون در حال برگزاری است و ورزشکاران این منطقه در 4 رشته ورزشی والیبال، فوتسال، شطرنج و دارت به رقابت می پردازند

مدیر ورزش و تفریحات سالم سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری مسابقات جام رمضان ارس در قالب 4 رشته ورزشی خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، حامد خانمرادی با اعلام این خبر گفت: مسابقات جام رمضان ارس هم اکنون در حال برگزاری است و ورزشکاران این منطقه در 4 رشته ورزشی والیبال، فوتسال، شطرنج و دارت به رقابت می پردازند. 
وی با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال جام رمضان ارس، تصریح کرد: برنامه ریزی برگزاری مسابقات در دو مرحله بازیکنان بومی و آزاد صورت پذیرفت و این مسابقات در بخش بومی با حضور 11 تیم در محل سالن تختی منطقه آزاد ارس برگزار شد.
خانمرادی افزود: در بخش بومی مسابقات والیبال جام رمضان، تیم شهرداری جلفا با پیروزی در برابر تیم بازگانی اوبا به مقام قهرمانی رسید. 
وی خاطرنشان کرد: مسابقات آزاد والیبال نیز از تاریخ هجدهم خردادماه با حضور 8 تیم از شهرستانهای مختلف استان و با شرکت بازیکنان ملی پوش و لیگ برتری در سالن تختی ارس برگزار می شود.
مدیر ورزش و تفریحات سالم سازمان منطقه آزاد ارس در ادامه گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان ارس نیز با حضور 13 تیم متشکل از بازیکنان شهرستانهای مختلف در محل سالن فجر ارس در حال برگزاری است. 
خانمرادی عنوان کرد: در مرحله اول مسابقات فوتسال، هشت تیم به مرحله دوم که به صورت گروهی در حال برگزاری است، صعود کرده اند.
وی تاکید کرد: مسابقات رشته های ورزشی شطرنج و دارت نیز طبق برنامه اعلام شده در منطقه آزاد ارس برگزار می شود.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج