جلسه بانک ملی با سرمایه گذاران ارس برگزار شد

جلسه بانک ملی با سرمایه گذاران ارس برگزار شد

رئیس شعبه جلفای بانک ملی ایران به تشریح طرح های کاربردی و عملیاتی ارزی این بانک برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی ارس پرداخت

 جلسه بانک ملی شعبه جلفا با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی ارس در محل سالن اجلاس سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این جلسه که ظهر یکشنبه 20 خردادماه برگزار شد، رئیس شعبه جلفای بانک ملی ایران به تشریح طرح های کاربردی و عملیاتی ارزی این بانک برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی ارس پرداخت. 
چگونگی امکان تخصیص و تسویه ارز برای واردات مواد اولیه و ماشین آلات واحدهای تولیدی مستقر در منطقه، چگونگی تخصیص و تسویه ارز برای اصناف و کسبه دارای پروانه کسب و چگونگی تخصیص ارز برای توریست ها از جمله مواردی بود که در جلسه بانک ملی با سرمایه گذاران ارس، مطرح شد. 
امکان افتتاح سپرده ها و انواع حساب های ارزی و شرایط بهره برداری و استفاده از این حساب ها نیز موضوعاتی بود که در این جلسه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد. 
طرح موارد مورد نیاز و مشکلات فعالان اقتصادی منطقه آزاد ارس نیز بخش پایانی این جلسه را به خود اختصاص داد. 
در این جلسه معاون اقتصادی و سرمایه گذاری و دیگر مدیران سازمان منطقه آزاد ارس، نمایندگان اصناف منطقه، فعالین اقتصادی ارس، مدیران شرکت های حمل و نقل بین المللی مستقر در منطقه آزاد ارس، بهره برداران مجتمع های گلخانه ای ارس و مدیران شرکت های تولیدی فعال در منطقه حضور داشتند.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج