ارس را قطب علمی و پژوهشی مناطق آزاد می کنیم

سرمایه گذاری 70 میلیارد ریالی ارس در مدرسه سازی

سرمایه گذاری 70 میلیارد ریالی ارس در مدرسه سازی


مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در چهارمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز ارس گفت: سعی ما تبدیل ارس به قطب علمی و پژوهشی و جذب دانشجویان خارجی از کشورهای همسایه و سایر کشورها در سطوح بین المللی است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین املل سازمان منطقق آزاد ارس، محسن نریمان با اعلام این خبر افزود: در گردشگری و صنعت موفقیت های خوبی کسب کرده ایم و برای تبدیل به قطب علمی و پژوهشی در بین مناطق آزاد و استان تلاش می کنیم.
وی افزود: تربیت و جذب نیروی انسانی کاربلد و منظم از اصول مهم دستیابی به توسعه پایدار است و سازمان منطقه آزاد ارس برنامه های مدون برای تاسیس مراکز علمی و آموزشی پیشرفته و بهره مندی از سیستم آموزشی قوی اتخاذ کرده است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از سرمایه گذاری 70 میلیارد ریالی سازمان منطقه آزاد ارس در احداث و تجهیز مدارس این منطقه طی سه سال گذشته خبر داد و گفت: در توسعه فضای آموزشی به وحدت کلمه رسیده ایم و اقدام ویژه ارس در این زمینه در حال انجام است.
نریمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پتانسیل مناطق آزاد در کمک به اقتصاد ملی گفت: امروز در اوج هجمه های استکبار هستیم و منطقه آزاد ارس توان نقش آفرینی در بهبود فضای کسب و کار و معیشتی استان در کوتاه مدت و کمک به اقتصاد ملی در بلند مدت را دارد.
وی افزود: همسایگی مناطق آزاد ارس و ماکو بهترین فرصت برای بهبود فضای اقتصادی شمال غرب کشور در مقابله با تحریم های ناجوانمردانه است.
گفتنی است در چهارمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز ارس، خیرین ارس برای احداث مدرسه نقاط شهری و روستایی شهرستان جلفا مشارکت 26 میلیارد و 500 میلیون ریالی خود را اعلام کردند.
هم اکنون 111 کلاس معمولی و 59 کلاس هوشمند در 24 مدرسه دولتی و 33 کلاس در 10 مدرسه غیردولتی در منطقه آزاد ارس وجود دارد.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج