سیستم تعلیم را همسو با نیاز جامعه توسعه دهیم

سیستم تعلیم را همسو با نیاز جامعه توسعه دهیم

امام جمعه منطقه آزاد ارس در چهارمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز ارس گفت: سیستم تعلیم را همسو با نیاز جامعه توسعه دهیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، حجت الاسلام سنجری گفت: برای دستیابی به جامعه ای پیشرفته و پویا، باید ادبیات تعلیمی بر اساس سطح فرهنگ و نیاز مردم توسعه یابد.

وی افزود: دین اسلام نگاه مترقی به موضوع علم و تعلیم دارد و در عصر کنونی نیز مهمترین برنامه کشورهای خواهان توسعه و رشد در زمینه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی، تامین زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری نظام آموزشی و تربیتی است.

امام جمعه شهر جلفا گفت: یکی از ضروری ترین نیازهای سیستم آموزشی و پرورشی کشور تامین معیشت اساتید این حوزه و همچنین تامین نیازهای آموزش تخصصی دبیران است.

گفتنی است در چهارمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز ارس، خیرین ارس برای احداث مدرسه نقاط شهری و روستایی شهرستان جلفا مشارکت 26 میلیارد و 500 میلیون ریالی خود را اعلام کردند.

چهارمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار منطقه آزاد ارس با حضور خیرین مدرسه ساز، اهالی علم و فرهنگ و تربیت، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، امام جمعه شهر جلفا و منطقه آزاد ارس، فرماندار شهرستان جلفا، مدیران آموزش و پروش استان و شهرستان برگزار شد.

 

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج