سرپرست مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس منصوب شد

سرپرست مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس منصوب شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با صدور حکمی، هادی کهندل گرگری را به عنوان سرپرست مدیریت مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن نریمان در این حکم با تاکید بر سوابق علمی و تجربی سرپرست جدید خداآفرین در امور اساسی این منطقه، برنامه ریزی دقیق برای پیشبرد اهداف ارس در آن مرکز را ضروری برشمرد.
هادی کهندل گرگری دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه تهران بوده که با حفظ سمت مشاور مدیرعامل سازمان در امور عمرانی به عنوان سرپرست مدیریت مرکز خداآفرین ارس منصوب شد.
وی پیش از این به عنوان کارشناس نظارت، سرناظر و نماینده کارفرما در پروژه های عمرانی، سرپرست مدیریت اجرا و نظارت، دو دوره مدیر خدمات فنی و مهندسی، مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی، مشاور معاون فنی و زیربنایی، نماینده سازمان منطقه آزاد ارس در امور ثبتی و نظام مهندسی عهده دار مسئولیت بود. شایان ذکر است وی عضو نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی بوده که دو دوره عضویت هیات اجرایی دفتر نظام مهندسی شهرستان جلفا و نیز نایب رییسی نظام مهندسی شهرستان را نیز در کارنامه خود دارد.
منطقه آزاد ارس در شمال غرب ایران و در 135 کیلومتری تبریز واقع بوده و به دلیل موقعیت استراتژیک و پتانسیل های بالقوه برای جذب سرمایه گذاران خارجی و داخلی و ارتباط با کشورهای همسایه و حوزه cis فعالیت های توسعه محور اقتصادی را در محدوده های جلفا، نوردوز، خداآفرین و قلی بیگلو انجام می دهد.
این منطقه آزاد در حوزه های تولید، صادرات، گردشگری، کشاورزی، جذب شرکت های دانش بنیان، ایجاد زیرساخت های انرژی و مشوق های سرمایه گذاری گام های موثری برداشته است.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج