مدیر مرکز نوردوز سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد:

احداث بازارچه جدید مرزی در نوردوز

احداث بازارچه جدید مرزی در نوردوز
مدیر مرکز نوردوز سازمان منطقه آزاد ارس از احداث بازارچه جدید مرزی در نوردوز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، احمد حسن‌نژاد با اعلام این خبر گفت: بازارچه جدید مرزی در تنها مرز زمینی ایران و جمهوری ارمنستان احداث می شود.
وی در مورد اهداف ساخت این بازارچه خاطرنشان کرد: این بازارچه با درخواست بخش خصوصی در زمینه ایجاد بازارچه فروش کالای ایرانی در دستور کار قرار گرفته و قدم بزرگی برای ایجاد اشتغال اهالی بومی، رونق کسب و کار مرزنشینان و عرضه محصولات ایرانی در جهت حمایت از تولید داخل در نقطه صفر مرزی محسوب می شود.
حسن نژاد افزود: با توجه به کثرت تردد اتباع جمهوری ارمنستان از مرز نوردوز جهت تامین مایحتاج و به منظور ساماندهی فروشندگان که در ورودی پایانه مرزی حضور دارند، این بازارچه جدید مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
وی تاکید کرد: این بازارچه به صورت سازه‌های سبک‌ساز، به سرعت احداث می شود و بلافاصله پس از بهره برداری در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
مدیر مرکز نوردوز سازمان منطقه آزاد ارس در پایان گفت: احداث بازارچه جدید مرزی در ارز آوری کشور نقش خواهد داشت و تلاش می شود تا با بهره گیری از فرصت پیش آمده، گامی دیگر در توسعه هرچه بیشتر محدوده نوردوز برداشته شود.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج