مسئول برگزاری مسابقه استعدادبرتر اولدوزلار خبر داد:

تمدید مهلت ثبت نام مسابقه استعداد برتر ارس

  • 01 بهمن 1397
  • 17:12
  • هنری
  • 0 دیدگاه
  • 605 بازدید
  • Article Rating
تمدید مهلت ثبت نام مسابقه استعداد برتر ارس

مسئول برگزاری مسابقه استعداد برتر اولدوزلار گفت: مهلت ثبت نام در اولین دوره مسابقه استعداد برتر ارس با عنوان مسابقه اولدوزلار، تا 10 بهمن 97 تمدید شد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سعید شیرمحمدی عنوان کرد: علاقمندان به شرکت در اولین دوره مسابقه استعداد برتر ارس با عنوان اولدوزلار می توانند تا 10 بهمن نسبت به ثبت نام اقدام کنند. 
وی تصریح کرد: هر یک از ارس وندان می توانند با ارسال اثر خود در رشته های موسیقی، خوانندگی، بازیگری و اجرا، تقلید صدا، حرکات آکروباتیک، حفظیات و ابداعات و نوآوری در قالب لوح فشرده به دبیرخانه مسابقه، ثبت نام کنند. 
شیرمحمدی با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقه، گفت: مسابقه کشف استعدادهای برتر در منطقه آزاد ارس برای اولین بار و با هدف شناسایی و کشف استعداد های جدید، توانمندسازی نیروهای خلاق هنری و ورزشی و علمی و نیز توجه به مقوله اقتصاد هنر در حوزه های مختلف هنری برگزار می شود.
وی در ادامه گفت: معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس در نظر دارد از این طریق ضمن دست یابی به بانک اطلاعاتی صاحبان هنر و استعداد در منطقه با ایجاد فضای رقابتی و انگیزشی استعدادهای بالقوه را که به دلایل مختلف نتوانسته اند خود را مطرح نمایند کشف و به منصه ظهور برساند.
وی افزود: علاقمندان ساکن در محدوده منطقه آزاد ارس (محدوده جلفا، نوردوز و خداآفرین) خانواده های کارکنان منطقه آزاد ارس و اهالی شهرستان جلفا و خداآفرین می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.
گفتنی است، مسابقه استعدادیابی ارس با عنوان اولدوزلار با جوایز نفیس برای اولین بار در منطقه آزاد ارس و در قالب جشنواره زمستانی ارس برگزار می شود.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج