امضای دو تفاهم نامه همکاری بین ارس و ارمنستان

امضای دو تفاهم نامه همکاری بین ارس و ارمنستان

دو تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد ارس و انجمن توسعه سرمایه گذاری گردشگری و انجمن تورگردانان ارس با فدراسیون گردشگری ارمنستان امضاء شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، گروهی از فعالان فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و رسانه ای کشور ارمنستان از منطقه آزاد ارس بازدید کرده و تفاهم نامه های همکاری با دو انجمن فعال در بخش گردشگری ارس امضاء کردند.

این گروه ارمنی در سفر دو روزه به این منطقه با مدیرعامل، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس دیدار کردند.

دیدار با فعالان بخش گردشگری، روسای پردیس های بین المللی دانشگاه تهران و تبریز و همچنین دانشگاه پیام نور نیز از دیگر برنامه های سفر این گروه به ارس بود.

همچنین بازدید از مراکز گردشگری و اقامتی، رفاهی و تفریحی، تاریخی و طبیعی منطقه آزاد ارس نیز از جمله برنامه های تدوین شده از سوی سازمان منطقه آزاد ارس برای گروه فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و رسانه ای کشور ارمنستان بود.

در این سفر مسئولین اطلاع رسانی و روابط عمومی نهاد نخست وزیری، کمیته دولتی گردشگری، فدراسیون گردشگری، نمایندگان رسانه های دولتی و غیردولتی و دانشگاهی ارمنستان با هماهنگی رایزن فرهنگی ایران در ارمنستان به میزبانی سازمان منطقه آزاد ارس حضور داشتند.

یادآور می شود، استان آذربایجان شرقی می تواند به عنوان استان معین و منطقه آزاد ارس به عنوان مرکز ایجاد دفتر هماهنگی همکاری های ایران و اتحادیه اورسیا انتخاب شود؛ این گروه ارمنی نیز در ادامه آغاز تجارت ترجیهی ایران با کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا و برای آگاهی و اطلاع رسانی توانمندی های منطقه آزاد ارس به این منطقه سفر کردند.

 

*برای مشاهده گزارش های تصویری مرتبط بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

 

نشست خبری گروه ارمنی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس

گزارش تصویری بازدیدها و دیدارهای گروه ارمنی در منطقه آزاد ارس

 

 

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج