رئیس بانک ملی شعبه جلفا:

مردم از مراجعات غیرضروری به بانک ها اجتناب کنند

  • 21 اسفند 1398
  • 14:16
  • سلامت
  • 0 دیدگاه
  • 140 بازدید
  • Article Rating
مردم از مراجعات غیرضروری به بانک ها اجتناب کنند

رئیس بانک ملی شعبه جلفا از مردم خواست که به منظور حفظ سلامتی خود و مصون ماندن از ابتلا به بیماری کرونا تا حد ممکن از خدمات غیرحضوری بانک ها استفاده کرده و از مراجعات غیرضروری به بانک ها اجتناب کنند. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، عباس کریمی اقدم عنوان کرد: هم اکنون بیشتر خدمات بانک ها به خصوص بانک ملی ایران از طریق روش های غیرحضوری امکانپذیر است و عموم مردم می توانند برای راهنمایی در این زمینه با شعب بانک ها تماس تلفنی گرفته و اطلاعات لازم را کسب کنند. 

وی با اشاره به پروتکل های حضور در اماکن عمومی، خاطرنشان کرد: در صورت نیاز ضروری به حضور در شعب بانک ها، به منظور حفظ سلامتی خود و پرسنل بانک ها، رعایت نکات بهداشتی پیشگیرانه ضروری است. 

کریمی افزود: به خصوص اینکه افرادی که علائم این بیماری را دارند، به هیچ وجه نباید در اماکن عمومی از جمله بانک ها حضور یابند. 

وی با اشاره به تصمیمات بانکی اتخاذ شده به منظور رفاه حال مردم، تصریح کرد: افزایش سقف انتقال روزانه کارت به کارت تا سقف 100 میلیون ریال، افزایش سقف برداشت نقدی روزانه از خودپردازها تا سقف 5 میلیون ریال از جمله تصمیمات انجام شده در این حوزه است. 

کریمی ادامه داد: در سیستم اینترنتی بانک ملی (بام) نیز سقف انتقال روزانه وجوه تا مبلغ یک میلیارد ریال افزایش یافته است و به این وسیله بیشتر موارد حضور در شعب، از طریق اینترنت بانک قابل انجام می شود.

وی تاکید کرد: تاریخ انقضای کارت های بانکی که اسفند 98 و فروردین  99 به پایان می رسید تا 3 ماه تمدید شده است و تعداد تلاش های متوالی ناموفق رمز دوم نیز تا 5 تلاش ناموفق افزایش یافته است.

کریمی با بیان اینکه امسال بر اساس بخشنامه بانک مرکزی اسکناس نو در اختیار متقاضیان قرار نمی گیرد، گفت: در روزهای پایانی سال، ارائه اسکناس و سکوک در بانک ها ممنوع شده است و تا حد امکان از دریافت و پرداخت اسکناس خودداری می شود.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج