کاشت 10 هزار اصله درخت در سطح منطقه آزاد ارس

کاشت 10 هزار اصله درخت در سطح منطقه آزاد ارس

سرپرست معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس از کاشت 10 هزار اصله درخت و پانصد هزار بوته گل همزمان با هفته درختکاری در بلوارها، پارک ها و معابر ارس خبر داد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس حبیب زمانی زیباسازی منظر شهری را در ایجاد روحیه نشاط و سلامت شهروندان بسیار تاثیرگذار دانست و افزود: طی روزهای گذشته با کاشت حدود نیم میلیون بوته گل فصلی در سطح شهر و معابر بر زیبایی های بصری منطقه به میزان قابل توجهی افزوده خواهد شد.

 

زمانی با اشاره به گونه های کاشته شده بیان داشت: کاشت نهال و گل کاری در بلوارهای اصلی و معابر انجام شده و این درختان شامل سنجد، ون، کاج سیاه و گل های فصلی اعم از بنفشه، همیشه بهار و شب بو می باشد.

 

وی خاطر نشان کرد: تمام تلاش سازمان در راستای افزایش طراوت و شادابی و سرسبزی در جای جای محدوده، ارتقای کیفیت فعالیت ها و رضایتمندی ارسوندان بطور مستمر در دستور کار سازمان قرار دادر و امیدواریم محیطی سالم و زیبا را برای ارس به ارمغان آوریم.

گفتنی است سال گذشته نیز همزمان با هفته درختکاری و در راستای افزایش سرانه فضای سبز منطقه آزاد ارس، 10 هزار اصله درخت کاشته شده بود.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج