جشن نسیم مهر در منطقه آزاد ارس برگزار شد

جشن نسیم مهر در منطقه آزاد ارس برگزار شد

جشن "نسیم مهر" در راستای حمایت از زندانیان شهرستان جلفا در منطقه آزاد ارس برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این جشن که با حضور مسئولین منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا و جمعی از خیرین شهرستان جلفا در سالن حکیم نباتی منطقه ازاد ارس برگزار شد دادستان شهرستان جلفا گزارشی از میزان درآمد انجمن و خدمات ارائه شده به خانواده های مددجویان ارائه کرد.

یوسف احمدی گفت: درآمد و مبالغ جمع آوری شده در طول سال گذشته مبلغ پنج میلیارد و 873 میلیون ریال می باشد که یک میلیارد و 623 میلیون ریال آن توسط خیرین، 250 میلیون ریال از طریق مرکز  و مابقی آن از طریق اجراره مغازه و یک باب دکه و... را شامل می باشد.

احمدی به خدمات ارائه شده توسط این مرکز اشاره کرد و گفت: در طول سال 98خدمات مختلفی از جمله پرداخت مستمری ماهانه به تعداد 119 مورد، ارائه تسهیلات دانش آموزی به تعداد 52 مورد، ارائه سبد کالا 50 مورد، پرداخت عیدی در اعیاد فطر قربان و نوروز 54 مورد و نیز 3 مورد پرداخت هزینه جراحی، گازکشی و خرید یخچال توسط این مرمز و در قالب طرح نسیم مهر انجام شده است.

 

پرداخت هزینه های فرهنگی و کتابخوانی و هزینه سفر، آزادسازی 4 زندانی ، اخذ رضایت از شاکیان 10 نفر از زندانیان نیز بخش دیگری از خدمات انجمن حمایت از زندانیان شهرستان جلفا بود که احمدی در پایان به آن اشاره کرد.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج